УкрРус

Логопедичний набір «Цифри»

У наборі 10 мішечків з натуральними числами від 1 до 10. Вивчення цифр, розвиток тактильних відчуттів, розвиток зорового сприйняття, пам’яті, дрібної моторики.

Комплектація: 10 мішечків з наповнювачем, торбинка для зберігання.

Ціна: 1399₴

Замовляйте за телефоном 093-075-36-29, чи напишіть в Дірект нашого Instagram

Використання даного набору сприяє:

  • Вивченню цифр, процесу лічби
  • Формуванню і розвитку мовлення, розширенню словника дитини
  • Емоційному розвитку
  • Формуванню і розвитку тактильного та зорового сприйняття
  • Формуванню і розвитку пам’яті, уваги, просторових уявлень
  • Формуванню і розвитку координації рухів і дрібної моторики
  • Формуванню і розвитку пізнавального інтересу

Рекомендації до використання

Творчий педагог завжди зможе вигадати безліч варіантів з даним матеріалом. Мішечки можна кидати, носити, ловити, возити на іграшкових машинах і при цьому відпрацьовувати дані звуки, вчити скоромовки і віршики. В цьому можуть допомогти ігри 🎲

Умови та застереження

Склад: мішечки - саржа та фетр, нитки - поліестер, наповнювач селікогель.

Умови зберігання: у темному сухому місці

Увага!!! Виріб містить дрібні деталі, заняття з дітьми проводити тільки під наглядом дорослих!! Бажаємо вам приємних занять.

Ігри

Щоб вивчення і закріплення звуків йшло веселіше пропонуємо кілька ігор з мішечками:

Лови-кидай
Педагог стоячи або сидячи навпроти дитини кидає мішечок , він має назвати цифру і кинути вам в руки. Цей варіант добре підходить для гри на балансирі, коли дитина стоїть на балансирі Бельгау.
Мішень
Ця гра з килимком «Цифри». Педагог дає інструкцію дитині: знайди таку саму цифру на килимі, як у тебе на мішечку. Інший варіант : накрий потрібною цифрою крапочки на килимі (де одна крапочка відповідає цифрі-1, і так далі). Таким чином закріплюємо цифри, тренуємо координацію рухів, зв'язок око-рука, просторові уявлення, вчимо право-ліво.
Ланцюжок
Педагог викладає мішечки в ланцюжок перед дитиною. Пропонуємо дитині перший мішечок накрити долонькою, наступний-кулачок. Кінезіологічні вправи можуть бути іншими.
Ритм
Педагог викладає кілька мішечків. Інструкція для дитини: плесни по одиниці 1 раз, по двійці плесни 2 рази, а трійку стисни. Таким чином дитина вчиться розуміти інструкцію і виконувати моторну програму.
Вежа
Пропонуємо дитині скласти вежу з м’яких мішечків. Дитина складає і коментує : один, два, три… Таким чином вчимо порядок цифр від 1 до 10, крім цього тренуємо баланс, координацію рухів.

~ Контакти ~

Костенко Ірина Анатоліївна

запис на консультацію

тел.: 093-075-36-29

Адреса логопедичного кабінету:

м. Київ, вул. Прирічна 17Б